Sıkça Sorulan Sorular

Gecelix.com olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen nötr paketler içerisinde size teslim edilecektir.
 
Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın kargodan teslim alabilirsiniz. Bize sadece Şehir, Mahalle ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olucaktır. Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir.
 
 Yaptığınız tüm alışverişlerde faturanız ya da ekstreniz üzerinde Şirket Şahıs İsim  bilgisi ve kişisel bakım ürünü ya da giyim ve aksesuarı ibaresi yer alır. Böylece ürünlerin içeriği gizli tutulur.
Sitemizde kurulan SSL güvenlik alt yapısının yanı sıra 3D Secure sistemi uygulanır. Bu sistem internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile kart sahipleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.
 
Siparişiniz onaylandıktan sonra aynı gün 13:00 a kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. 13:00 dan sonra sipariş geçilen ürünler ertesi gün kargoya verilir.
Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.
 
İç çamaşırları ve kostümler için  toptan satışımız mevcut.. Konuyla ilgili [email protected] adresimizden ya da 0530 787 88 53  numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İşimizi ciddiyet ve profesyonelce yapmaya çok dikkat ediyoruz. Gecelix.com  Ailesi olarak yakın gelecekte Türkiye nin en büyük iç giyim firması olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Size güvenilir bir ortamda cinsel içerikli ürünleri sunmaktan sevinç duyuyoruz.
Yükleniyor...