XML Bayilik

Gecelix.com bayi sistemi(Dropshipping) nedir?

Stoksuz satış olarak ifade edebileceğimiz dropshipping, stok tutmaksızın Gecelix.com'da bulunan bayan iç giyim ürünlerini online mağazanızda satışa açmanıza ve bu bağlantı sayesinde siparişlerinizin bize ulaşmasına yarayan bayilik sistemidir. Sizin almış olduğunuz siparişlerin bize yönlenmesi ve depomuzdan müşterinize ulaşması üzerine kurulu iş modelimizdir.

Ürünlerinizi pazaryerlerinde satabilir miyim?

Evet, ürünlerimizi Trendyol, N11, Hepsiburada, Dolap, Amazon, Çiçeksepeti gibi pazaryerlerinde satabilirsiniz. 

Gecelix XML bayi sisteminde stok tutmama gerek kalacak mı?

Dropship sistemi sayesinde stok tutmaksızın e-ticaret yapabilir, işletme maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz. Depo’da stoğunu tutmadığınız ürünleride satışa sunmuş ve gönderimini gecelix.com 'in deposu üzerinden sağlamış olursunuz.

Sattığım ürünler ne kadar süre içinde sevk edilmekte?

gecelix xml bayi sistemi (dropship) üzerinden satmış olduğunuz ürünler 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi/Salı günü kargo şubesine teslim edilmektedir. 

Ürün paketlemelerinde hangi malzemeleri kullanıyorsunuz?

Siparişleriniz hazırlanırken kargoda zarar görmemesi için; koli bandı, stres, köpüklü naylon, koli ve ambalaj yastığı kullanılmaktadır. Xml bayi sisteminden gelen siparişlerin ambalajlarken kullanılan malzemelerin hiçbirinde firmamıza ait bir ibare bulunmamaktadır.

Dropship sisteminde faturalandırma nasıl yapılıyor?

Sistemin mantığındaki size gelen siparişler otomatik olarak bizim sistemimize aktarılmakta fakat hatayı önlemek için Xml bayilerimiz müşterilerinden gelen sipariş şablonlarını kontrol ederek tarafımıza iletmesi gerekmektedir. gecelix olarak sevkiyat ile birlikte aynı gün e-arşiv faturamızı xml bayilerimize kesmekteyiz. Sonrasında xml bayilerimizin müşterilerine faturalarını kesmeleri gerekmektedir.

Gecelix Xml Bayi Sisteminde kargolama nasıl yapılmaktadır?

Kargolar firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile veya Pazar yeri şablonları ile gönderilmektedir. Kargo seçimini xml bayilerimiz sipariş esnasında kendileri belirlemelidir.

Gecelix Xml Bayi Sistemine dahil olmak için gereksinimler neler?

XML linkimiz korumalı olduğundan dolayı yer sağlayıcı firmanızdan hosting/sunucunuzun IP adresinizi talep etmekteyiz. Böylece XML linki tarafınıza tanımlanır. Dropship sistemine dahil olabilmeniz için Gerçek yada Tüzel kişi olmanız gerekmektedir. Vergi numaranız sorgulanması sonucunda bayiliğiniz aktif edilecektir.. Sisteme dahil olabilmeniz için öncelikle sitemizin üst kısmında bulunan "bayilik başvurusunda bulun" kısmından, başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Gecelix Xml Bayi Sisteminin ücreti nedir?

Gecelix Xml Bayi Sistemine dahil olabilmek için sisteme giriş ücreti YOKTUR.

Dropship sistemi hakkında daha detaylı bilgiyi nasıl alabilirsiniz?

Gecelix Kadın Giyim - İç Giyim, Fantazi Giyim , Mayo, Bikini , Tankini  XML bayilik sistemi ile ilgili aklınıza takılan başka sorularınız var ise destek hattımız olan 0530 787 88 53 nolu telefonu arayabilir veya [email protected] mail adresine sorularınızı iletebilirsiniz.

Yükleniyor...